استیو رایت می گوید که ریکی ویلسون ستاره Kaiser Chiefs در حالی که به رادیو ویرجین می پیوندد می خواهم بعدی باشم.


او به خاطر داشتن یکی از نرم‌ترین صداها در امواج رادیویی شناخته می‌شود و دی‌جی استیو رایت اکنون الهام‌بخش جانشینان رادیویی خود از جمله ریکی ویلسون است.

می‌توانم فاش کنم که ریکی، رهبر گروه Kaiser Chiefs به ویرجین رادیو پیوسته است و برنامه‌ای را در طول هفته اجرا می‌کند که در آن برنامه زمانی شامل کریس ایوانز و گراهام نورتون نیز می‌شود.

ریکی، خواننده Kaiser Chiefs به ویرجین رادیو پیوسته است و میزبان برنامه درایو تایم در روزهای هفته خواهد بود، برنامه‌ای که شامل کریس ایوانز و گراهام نورتون نیز می‌شود.

6

ریکی، خواننده Kaiser Chiefs به ویرجین رادیو پیوسته است و میزبان برنامه درایو تایم در روزهای هفته خواهد بود، برنامه‌ای که شامل کریس ایوانز و گراهام نورتون نیز می‌شود.
ریکی، ستاره جدید ویرجین رادیو، در مورد استیو که بعد از 23 سال برنامه بی‌بی‌سی خود را در سپتامبر ترک کرد، افزود: او یکی از قهرمانان رادیویی من است.

6

ریکی، ستاره جدید ویرجین رادیو، در مورد استیو که بعد از 23 سال برنامه بی‌بی‌سی خود را در سپتامبر ترک کرد، افزود: او یکی از قهرمانان رادیویی من است.اعتبار: رکس

در یک چت اختصاصی برای جشن گرفتن این خبر، ریکی – که از همان دفاتر سان برنامه پخش خواهد کرد – به شوخی به من گفت: «ما می‌توانیم کنار کولر آبی بنشینیم. من می توانم همه شایعات من یک سلبریتی هستم را دریافت کنم که هیچ کس اجازه ندارد بداند.

ریکی در مورد استیو که بعد از ۲۳ سال برنامه بی‌بی‌سی خود را در سپتامبر ترک کرد، افزود: «او یکی از قهرمانان رادیویی من است.

من به عنوان یک شنونده ایستگاه ها را برای دنبال کردن او جابجا کرده ام. من دوست دارم که او در پایان آهنگ ها می خواند. وقتی چند سال پیش داشتیم روی آهنگی کار می کردیم، گفتم: “آیا جالب نیست اگر استیو رایت در آهنگ بخواند؟” اما او این کار را نکرد. او نمی خواست این کار را انجام دهد.»

طرفداران قیصر چیفز، که دارای هفت آلبوم برتر در بریتانیا و پنج ده تک آهنگ برتر هستند، ممکن است نتوانند آهنگ های آنها را در برنامه ریکی بشنوند.

ریکی ویلسون 6 سال پس از انصرافش از بازگشت به The Voice ناامید است
Kaiser Chiefs تور بریتانیای All Together 2022 را اعلام کرد

خواننده روبی از دوشنبه 9 ژانویه کار خود را در ویرجین آغاز خواهد کرد و اعتراف کرد که با اعصابش دست و پنجه نرم می کند.

ریکی گفت: «ممکن است مجبور شویم عفو قیزرها را داشته باشیم و من نتوانم آنها را بازی کنم. من از قبل خیلی عصبی میشم من همه دی جی های دیگر را تماشا می کنم که وارد می شوند و از حرفه ای بودن آنها شگفت زده می شوم.

من یک ساعت وقت دارم که خودم را بسازم و مقدار زیادی یادداشت دارم. از هیچ کدام استفاده نمی‌کنم، اما بدون آن‌ها من دچار مشکل می‌شوم.

“قبلاً به من برنامه های رادیویی پیشنهاد شده بود و به من گفته شده بود که می توانم آهنگ ها را انتخاب کنم، و فکر می کنم این عالی است. و سپس شما برنامه را اجرا می کنید، اما مثل گوش دادن به لیست پخش خود بود.

من دوست دارم آهنگ‌هایی را بشنوم که در اواسط نوتی‌ها نسبت به آن‌ها بدبین بودم.

من یا حسادت می‌کردم یا طرد می‌کردم چون به خوبی موسیقی ما نبود. به گذشته نگاه می‌کنم و متوجه می‌شوم که چقدر نسبت به برخی موسیقی‌ها بداخلاق بودم. اما ببینید، نمایش شگفت انگیز خواهد بود. من می توانم در رادیو باشم.

“یک دو ماه به من فرصت دهید و من اخبار ترافیک را انجام خواهم داد!”

ای جی در حال افزایش و درخشش است

ای جی اودودو، ستاره‌ای که به شدت شناخته می‌شود، این مینی لباس متالیک را برای شام کریسمس که توسط The Perfume Shop برگزار شد، پوشید.

6

ای جی اودودو، ستاره‌ای که به شدت شناخته می‌شود، این مینی لباس متالیک را برای شام کریسمس که توسط The Perfume Shop برگزار شد، پوشید.اعتبار: گتی

یک سال بعد از حضورش در Strictly، AJ Odudu در طول یک شب جشن، مانند جام گلیتربال براق به نظر می رسید.

مجری تلویزیون این مینی لباس متالیک را برای شام کریسمس که توسط The Perfume Shop برگزار شد پوشید.

AJ که سفیر برند فروشگاه عطر است، برای این رویداد در لندن شگفت‌انگیز به نظر می‌رسید، و با توجه به اینکه حرفه‌اش چقدر خوب پیش می‌رود، دلیل خوبی برای داشتن یک پوزخند بزرگ روی صورتش داشت.

AJ امسال میزبان مجموعه‌ای از برنامه‌ها از جمله Married At First Sight UK: Unveiled و The Bridge: Race To A Fortune است.

و اوایل این ماه گفتم که او چگونه سریال ریبوت شده Big Brother را در ITV2 جلوی دوربین خواهد برد.

این قرار است در سال جدید آغاز شود، بنابراین او سال 2023 بسیار شلوغی را در پیش دارد.

DRAKE COSSET-TED می شود

DRAKE یک راه هوشمندانه برای تضمین نوازش در انتهای شب پیدا کرده است – با چسباندن عروسک به کت خود.

او هنگام شرکت در یک بازی بسکتبال در شهر زادگاهش تورنتو، در این شماره کرم پرزرق و برق با خرس های اضافه شده، دنج به نظر می رسید.

با توجه به اینکه به تازگی 84 میلیون پوند برای راه اندازی مجدد یک کارناوال هنری سرمایه گذاری کرده است، به نظر می رسد که او جوایز تفریحی با خود دارد.

پول نقد برای تعمیر و راه اندازی مجدد لونا لونا، موزه و شهربازی 1987 با آثار هنری کیث هرینگ، دیوید هاکنی و روی لیختنشتاین است.

به دلیل مشکلات قانونی بسته شد، اما دریک آن را بازگرداند و به یک تور جهانی فرستاد.

Madge یک متذکر جدید دارد

Madge برای عکسبرداری بداهه در اینستاگرام با لباسی آشکار ژست می گیرد

6

Madge برای عکسبرداری بداهه در اینستاگرام با لباسی آشکار ژست می گیرد
این خواننده چیز کمی را به تخیل واگذار کرد

6

این خواننده چیز کمی را به تخیل واگذار کرد

زمانی که مدونا برای عکس‌برداری فی‌البداهه در اینستاگرام خود را در این کرست فشرد، کمی به خیال خود باقی نگذاشت.

اما بهتر است آنچه را که در مورد خواننده Vogue می گویم تماشا کنم، زیرا معلوم شد دختر بزرگ او لولا لئون به شدت دفاعی است.

به قدری که یک بار وقتی کسی در مورد این ستاره فوق العاده به او سخنی گفت خشونت آمیز شد.

لولا گفت: “من به مردم بی احترامی نمی کنم، اما اگر اشتباهی به من برخورد کردید، بهتر است دعا کنید.”

او با یادآوری یک حادثه، ادامه داد: «من در یک باشگاه بودم و یک عوضی کوچولوی گنگ می‌خواست بیاید بالا و کمی حرف بزند. دومی که نام مادرم از دهانش رفت – من خشونت را نمی پذیرم، اما او . . . ترک کرد.”

لولا به تازگی یک حرفه موسیقی را با نام مستعار لولاهول راه اندازی کرده است و می گوید که موفقیت را فقط به خاطر مادر مشهورش نمی خواهد. او در صحبت با وب‌سایت The Cut گفت: «امتیاز غیرقابل انکاری وجود دارد که اگر متوجه نشوم احمق خواهم بود.

مادرم و پدرم مرا به گونه ای بزرگ کردند که بسیار باهوش تر از این حرف ها باشم.

مایا قصد دارد ایالات متحده را شکست دهد

از زمان ترک رادیو 1 در سال 2018، مایا - که دوباره با رپ استورمزی قرار می گیرد - به یکی از محبوب ترین ستاره های بریتانیا تبدیل شده است.

6

از زمان ترک رادیو 1 در سال 2018، مایا – که دوباره با رپ استورمزی قرار می گیرد – به یکی از محبوب ترین ستاره های بریتانیا تبدیل شده است.اعتبار: رکس

مایا جاما کار زیادی نمی تواند انجام دهد.

میزبان لاو آیلند علاوه بر یک حرفه موفق در تلویزیون و محدوده زیبایی پرفروش، در حال آماده شدن برای تصاحب ایالات متحده است.

مایا به تازگی در یک نبرد قانونی برای راه اندازی یک امپراتوری خرده فروشی در ایالات متحده پس از مسدود شدن توسط خواننده کمتر شناخته شده آمریکایی، مایا جی جنکینز، پیروز شده است. مایا ما ثبت نام کرده بود تا نام خود را در طیف وسیعی از لوازم آرایشی لوکس، لوازم خانگی و جواهرات علامت تجاری نشان دهد.

ادعای او توسط مایا آمریکایی مورد اعتراض قرار گرفت، اما تیم مایا ما به مقابله پرداخت و پیروز شد.

از زمان خروج از رادیو 1 در سال 2018، مجری تلویزیون – که دوباره با رپ استورمزی قرار می گیرد – به یکی از محبوب ترین ستاره های بریتانیا تبدیل شده است.

او علاوه بر کار در شبکه‌های بی‌بی‌سی و آی‌تی‌وی، به لطف قراردادهای حمایت مالی بزرگ، به یک میلیونر خودساخته تبدیل شده است.

مایا گفت: “سعی می کنم زیاد جاه طلب نباشم. من در یک زمان روی یک چیز تمرکز می کنم.» به نظر می رسد که او چیزهای بیشتری در انبار دارد.

من یک خریدار باهوش هستم… یک هک B&M 1 پوندی باعث می شود درخت کریسمس بدون عیب و نقص عالی به نظر برسد.
شما موهای خود را اشتباه مسواک زده اید و این باعث طاسی شما می شود، یک نکته آسان وجود دارد

NIC دختر شیطون

NAUGHTY BOY با بیانسه، املی ساند و اد شیران کار کرده است – و این هفته تهیه کننده و ترانه سرا آهنگ های جدیدی را با نیکول شرزینگر نیز مرتب می کند.

در ماه آوریل گفتم که چگونه عروسک پوسیکت سابق خود را برای بازگشت انفرادی خود آماده می کرد و مشغول یک آلبوم بود.

اما واضح است که بیشتر از حد انتظار طول می کشد، زیرا او هنوز در تلاش است تا آهنگ ها را برای رکوردش کامل کند، رکوردی که اولین بار از زمان Big Fat Lie در سال 2014 خواهد بود.

او پس از موفقیت تک‌آهنگ React در سال 2020، با Dolls برنامه‌ریزی موسیقی جدیدی را داشت، اما تور اتحاد مجدد آن‌ها توسط کووید به تعویق افتاد و در نهایت به خاطر پول پشت سر هم تسلیم شد – به امید آهنگ‌های جدید پایان داد.

به نظر می رسد نیکول از آن زمان تاکنون کارهای زیادی را روی پروژه انفرادی خود انجام داده است.

امیدوارم ارزش صبر کردن را داشته باشد.
دیدگاهتان را بنویسید