اسکاتلند – ایرلند LIVE: کانال تلویزیونی، پخش جریانی، زمان شروع، تیم‌ها به عنوان دایک و هیکی برای اسکاتلند با دافی نیمکت نشین شروع می‌شوند.


خوش آمدی!

عصر بخیر، طرفداران اسکاتلند!

به وبلاگ زنده SunSport برای اسکاتلند جمهوری ایرلند از پارک همپدن خوش آمدید.

شاگردان استیو کلارک تا نیم ساعت آینده در ورزشگاه ملی حاضر خواهند شد و با نتیجه و عملکرد فوق العاده روز چهارشنبه مقابل اوکراین خوشحال خواهند شد.

در یکی از بهترین نمایش های اسکاتلند در خاطرات اخیر، گل های جان مک گین و لیندون دایکز (2) آبی های تیره را در صدر جدول گروه B1 لیگ ملت های یوفا قرار داد.

اوکراین بعدازظهر امروز ارمنستان را شکست داد تا دوباره جایگاه اول را به دست آورد، اما پیروزی اسکاتلند امشب باعث می‌شود تا پیش از فینال روز سه‌شنبه در لهستان، اوکراینی‌ها را پشت سر بگذاریم.

سه امتیاز امشب و یک تساوی در روز سه شنبه در واقع برای پیروزی در گروه و صعود به لیگ A در این روند کافی است.

اما بیایید به این فکر نکنیم که سه شنبه چقدر آسان (یا نه!) خواهد بود.

کلارک همچنان با عملکرد شرم آور تیمش در بازی برگشت این بازی در دوبلین تسخیر خواهد شد.

ایرلندی‌ها در آن موقعیت با نتیجه 3-0 برنده شدند، در حالی که عملکرد اسکاتلند بسیار متاسفانه بود که بسیاری از اعضای ارتش تارتان دیده بودند.

بازیکنانی که امشب به زمین می‌روند تقریباً یکسان خواهند بود، با بزرگترین تفاوت‌ها شاید در روحیه بر خلاف پرسنل.

کلارک با این حال ناتان پترسون را که روز چهارشنبه دچار مصدومیت شد، در اختیار نخواهد داشت که هنوز میزان کامل آن مشخص نشده است.

بازیکنانی مانند اندی رابرتسون، گرانت هنلی و لیام کوپر پیش از شروع این دور از مسابقات حذف شده بودند.

بنابراین، کلارک، که در روز چهارشنبه بر خلاف سه دفاع معمولی که به کار گرفته بود، یک چهار عقب را انتخاب کرد، چگونه برای این یکی شکل خواهد گرفت؟
دیدگاهتان را بنویسید