انگلیسی: امیلی بلانت در حماسه خونین زندگی مرزی برتری می یابد


نیک کلارک در لندن ایونینگ استاندارد گفت: «داستان غرق در خون باشکوه غرب قدیم» بی‌بی‌سی 2 دارای اجرای «شادانه‌ای» از امیلی بلانت است. او نقش لیدی کورنلیا لاک را بازی می کند که در سال 1890 در جستجوی مردی که باعث مرگ پسرش شد به مریلند می رسد و با بومیان آمریکایی الی ویپ (چاسک اسپنسر “پرچین”)، پیشاهنگ سابق ارتش ایالات متحده متحد می شود.

آنها با هم سفری حماسی را انجام می دهند که آنها را در برابر یک سری سرکش قرار می دهد و منجر به خشونتی می شود که گاه “خونین و احشایی” است.

بازیگران ستاره ای عبارتند از: Ciarán Hinds، Stephen Rea و Toby Jones. و فیلمبرداری ” خیره کننده ” است. پرداختن به مضامین بزرگی مانند خونریزی‌های زیربنای داستان خلق آمریکا، قابل تامل است و شما را «هرچه بیشتر به قلب تاریکی آن» می‌کشاند.

آنیتا سینگ در روزنامه دیلی تلگراف گفت که این داستان “اپرا” در نیمه راه است تا یک شاهکار باشد. این شامل لحظات زیبایی و زشتی خارق‌العاده و برخی اجراهای فوق‌العاده است، مانند شخصیت شرور “بیش از حد” و در عین حال وحشتناک Rafe Spall. چیزی که آن را ناامید می کند دیالوگ هایی است که اغلب غیرممکن است، و دنبال کردن داستان های فرعی دشوار است.

لوسی منگان در گاردین موافق است که طرح پیچیده است، اما این با رژه شخصیت هایی که بی رحمی زندگی مرزی را در بر می گیرند، بیش از آن جبران می شود. بلانت و اسپنسر به‌عنوان «روح‌های گمشده و رنج‌دیده» که رابطه‌شان عمیق‌تر می‌شود، به گونه‌ای که فراتر از عشق است، در حالی که فیلمنامه نویسنده و کارگردان هوگو بلیک «به اندازه چشم‌انداز کم و زرق و برق‌دار» است.


دیدگاهتان را بنویسید