به انگلیسی ها گفته می شود که چگونه در مصرف انرژی صرفه جویی کنند


دولت در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی یک کمپین اطلاع‌رسانی عمومی 25 میلیون پوندی توسط افراد مشهور در مورد اقداماتی است که مردم می‌توانند برای صرفه‌جویی در قبوض انرژی داخلی انجام دهند.

به گزارش تایمز، مقامات دولتی هشت تغییر در صرفه جویی در انرژی را شناسایی کرده اند که باعث صرفه جویی در مصرف عمومی «تا 420 پوند در سال بدون از دست دادن آسایش» می شود و به بحران هزینه های زندگی کمک می کند.

در کمپینی که قرار است “توسط وزرا و افراد مشهور رهبری شود” به بریتانیایی ها توصیه می شود اقداماتی مانند “کاهش دمای دیگ ها، که می تواند 80 پوند صرفه جویی کند، خاموش کردن گرمایش هنگام بیرون رفتن، که می تواند 105 پوند صرفه جویی کند، انجام دهند. و خاموش کردن رادیاتورها در اتاق های خالی که می تواند 105 پوند صرفه جویی کند.

اقدامات بیشتر شامل خاموش کردن دستگاه های الکتریکی به جای آماده به کار نگه داشتن آنها – اقدامی که می تواند 55 پوند در سال صرفه جویی کند – و دوش گرفتن به جای حمام یک بار در هفته، که “15 پوند” صرفه جویی می کند.

اما برخی از توصیه‌های مستهجن – مانند «کم کردن ترموستات‌ها یا دوش گرفتن کوتاه‌تر» – در کمپین تلویزیونی و رسانه‌های اجتماعی به دلیل ترس از اینکه ممکن است اثرات نامطلوبی بر سلامتی داشته باشند و به‌عنوان « پرستار بچه» دیده شوند، گنجانده نشده است. بار.

این کمپین توسط نخست وزیر سابق لیز تراس رد شده بود. دیلی میل گفت: “اما وتوی او از آن زمان توسط جانشین ریشی سوناک لغو شد.” به گفته میرر، دولت «آماده می‌شود تا بیش از 37 میلیارد پوند تا مارس 2024 برای حمایت از صورت‌حساب‌های مردم هزینه کند».

جرمی هانت صدراعظم دیروز در صحبت با کمیته منتخب وزارت خزانه داری از مردم خواست تا «نقش خود را در کاهش مصرف انرژی ایفا کنند تا آسیب پذیری بریتانیا در مورد «آنچه پوتین در اوکراین انجام می دهد» محدود شود.

او گفت که از بریتانیا می‌خواهد تا سال 2030 مصرف انرژی خود را 15 درصد کاهش دهد، هدفی مشابه با کشورهای اروپایی مانند فرانسه و آلمان که قبلاً کمپین‌های صرفه‌جویی در انرژی را آغاز کرده‌اند.

هانت این اظهارات را در حالی بیان کرد که اپراتور برق EDF بازگشایی سه نیروگاه اتمی فرانسه را به تعویق انداخت و “این نگرانی را ایجاد کرد که بریتانیا ممکن است در روزهایی که عرضه داخلی کم است، برای واردات انرژی از سراسر کانال با مشکل مواجه شود.”


دیدگاهتان را بنویسید