خانواده سلطنتی برای نوشتن خاطرات انفجاری مگان مارکل آماده می شوند که می تواند برخی از بزرگترین رازهای آنها را روشن کند.


خانواده سلطنتی خود را برای یک خاطرات انفجاری مگان آماده می کنند که می تواند سرپوش برخی از بزرگترین رازهای آنها را باز کند.

ترس از کتاب «به همه چیز» بعد از اینکه او برای اولین بار اعتراف کرد که در حالی که یک خانواده سلطنتی کار می کرد، یک مجله روزانه می نویسد، بیشتر شد.

خانواده سلطنتی آماده یک خاطرات بالقوه مگان هستند که می تواند آنها را بیشتر اذیت کند

4

خانواده سلطنتی آماده یک خاطرات بالقوه مگان هستند که می تواند آنها را بیشتر اذیت کنداعتبار: آژانس مگا
ترس از کتاب «به همه چیز بگو» پس از اعتراف او برای اولین بار در حالی که یک خانواده سلطنتی شاغل بود، نوشت یک مجله روزانه افزایش یافت.

4

ترس از کتاب «به همه چیز بگو» پس از اعتراف او برای اولین بار در حالی که یک خانواده سلطنتی شاغل بود، نوشت یک مجله روزانه افزایش یافت.اعتبار: گتی

دوشس ساسکس، 41 ساله، فاش کرد که پس از یافتن دفترچه خاطرات قدیمی خود در یک کشو در کلبه Frogmore، ویندزور، در تابستان امسال به دستش رسیده است.

و او پس از افشای اینکه توافقنامه عدم افشای اطلاعات را امضا نکرده است، به کتاب بمب اشاره کرد.

سال گذشته پس از اینکه او نزد قاضی اعتراف کرد که شواهدی را که نشان می‌داد به نویسندگان بیوگرافی بحث‌برانگیز Finding Freedom کمک کرده است، «فراموش» کرده، او را «خانم فراموشکار» نامیدیم. مگان مجبور شد از دادگاه عالی عذرخواهی کند.

اکنون که او در حال آماده شدن برای تولید یک خاطره است، ما او را Little Miss Trouble نامیده ایم.

پیرز به خاطر مصاحبه ای که خانواده سلطنتی را منفجر می کند، مگان را گریه می کند
نوه نلسون ماندلا مگ را به خاطر مقایسه خود با مبارز آزادی سرزنش می کند

ژورنال او می تواند ازدواج او با شاهزاده هری، نزاع با شاهزاده ویلیام و کیت و مگگزیت را پوشش دهد – که توسط The Sun در اوایل سال 2020 فاش شد.

هری، 37 ساله، کتاب خاطرات خود را که قرار است ظرف چند ماه منتشر شود، به پایان رسانده است. یک منبع نزدیک به همسرش گفت: “اگر مگان کتاب نمی نوشت، بسیار شگفت زده می شدم.”

شایعاتی مبنی بر ترسیم زندگی مگان به عنوان یک خانواده سلطنتی سال‌هاست که مجله‌ای منتشر می‌کند. همچنین ادعا می شود که او پس از حذف وبلاگ خود The Tig در سال 2017 یک دفتر خاطرات نوشت.

دوشس در مصاحبه گسترده خود با The Cut – که روز دوشنبه منتشر شد – وجود آن را تأیید کرد و در آن چندین ادعا را مطرح کرد که به عنوان نادرست مورد حمله قرار گرفته اند.

او به مجله آمریکایی گفت که وقتی با هری برای جشن پلاتینیوم ملکه پرواز کرد، در حالی که در کشوهای مملو از وسایل در کلبه فروگمور نگاه می کرد، به طور تصادفی به مجله برخورد کرد.

مگان گفت: “تو برگرد و کشوها رو باز میکنی و انگار خدای من. این چیزی است که من در دفترم آنجا می نوشتم؟»

شب گذشته یکی از خودی ها گفت مگان – که اکنون در مونته سیتو، کالیفرنیا با هری و دو فرزندشان زندگی می کند – تمام مدت یک دفتر خاطرات داشت.

آن‌ها افزودند: «به هری و مگان گفته شد که رسانه‌های اجتماعی و روزنامه‌ها را نادیده بگیرند، اما گاهی کارکنان به آنها می‌گفتند «ببخشید بابت آنچه روز قبل نوشته شده بود»، و او به پشت بام می‌زد. او همه را در دفتر خاطراتش به عنوان بیمه نامه نوشت.

«اگر روزی را می دید، مطمئناً دینامیت بود. با شنیدن صدای آن، این مجله در تابستان امسال دوباره کشف شد، جعبه شد و به مونتسیتو فرستاده شد.

مصاحبه دوشس با The Cut حاوی مجموعه ای از حملات به خانواده سلطنتی و زندگی سابق او در بریتانیا بود و او به شدت اشاره کرد که چیزهای بیشتری برای گفتن دارد.

او گفت: “جالب است، من هرگز مجبور نبودم چیزی را امضا کنم که مرا از صحبت کردن محدود کند.”

مارگارت هولدر، کارشناس و نویسنده سلطنتی گفت که مجله خصوصی مگان انفجاری ترین کتاب سلطنتی از زمان کتاب «دیانا: داستان واقعی او» اثر اندرو مورتون در 30 سال پیش خواهد بود.

او گفت: «افشای این که مگان آنچه را که در مجله‌اش در کلبه فراگمور می‌نوشت دوباره کشف کرد، باید سیگنال‌های هشدار دهنده‌ای به خانواده سلطنتی بدهد.

برای مگان، کتابی درباره زمان او با خانواده سلطنتی فرصتی عالی برای تسویه حساب، نام بردن از کسانی که به او توهین کرده‌اند، و ضربه زدن به سیستمی که او نمی‌فهمید و تمایلی به یادگیری نداشت، ارائه می‌دهد.

اگر روزی روشن می شد، مطمئناً دینامیت بود. با شنیدن صدای آن، این مجله در تابستان امسال دوباره کشف شد، جعبه شد و به Montecito ارسال شد.

او زمان کافی در خانواده سلطنتی داشت تا اسرار چند دهه ای را بیاموزد که می توانست باعث شرمندگی و ناراحتی ملکه و خانواده اش شود، اما می توانست برای مگان ثروت زیادی به دست آورد.

دوشس از خوشحالی خود از داشتن یک دفترچه در مورد پادکست Teenage Therapy در اکتبر 2020 صحبت کرد.

او گفت: «فکر می‌کنم روزنامه‌نگاری چیز واقعاً قدرتمندی است. این به من اجازه می دهد تا در مورد اینکه از کجا آمده ام فکر کنم و با آن دیدگاه های زیادی به وجود می آید.”

اخبار مربوط به این دفترچه خاطرات 18 ماه پس از آن منتشر شد که هری و مگان در مصاحبه تلویزیونی خود با اپرا وینفری بمب‌هایی را پرتاب کردند، که شامل ادعاهایی مبنی بر اینکه یک خانواده سلطنتی ناشناس رنگ پوست پسرشان آرچی را زیر سوال برده بود.

مگان دیروز با ادعای این که در آخرین پادکست اسپاتیفای خود اظهار داشت که زندگی او تنها زمانی که با هری شروع به ملاقات کرد، «روی نژاد متمرکز شد»، یک موضع تازه‌ای را علیه تشکیلات بریتانیا به راه انداخت.

پس از اینکه مهمانش، ماریا کری، خواننده، او را “دیوا” نامید، او همچنین مات و مبهوت ماند و به نظر می رسید که آزرده خاطر شد.

ماریا، 53 ساله، گفت: “شما گاهی اوقات مگان لحظاتی را به ما می دهید.”

پس از اعتراض دوشس، ستاره اضافه کرد: «حتی شبیه رفتار نکنید – مثل رفتار نکنید. بصری هم هست. این بصری است.»

این مبادله به وضوح مگان را ناآرام کرد که بعداً گفت: “همه چیز به شکل شنا پیش می رفت، منظورم خیلی خوب بود. تا آن لحظه اتفاق افتاد که من در مورد شما نمی دانم، اما من را در مسیر من متوقف کرد. . . وقتی مرا دیوا صدا کرد!»

مگان افزود: “من شروع به کمی عرق کردن کردم. در این شورش آرام شروع کردم به چرخیدن روی صندلیم، مانند صبر، صبر، نه، چه؟ چگونه؟ ولی؟ چطور تونستی؟ این درست نیست، اینطور نیست. . . چرا اینو میگی؟

“ذهن من واقعاً در حال چرخش بود با چیزهای مزخرفی که او باید خوانده باشد یا روی آنها کلیک کرده باشد تا او را مجبور به گفتن آن کند.”

من در Married At First Sight UK بودم و در اینجا نحوه برنامه ریزی شما برای عروسی آمده است
ضربه زدن به دانش آموزان با دست و پا زدن چوبی در مدارس باعث بازگرداندن تنبیه بدنی می شود

مگان و هری قراردادی به ارزش 18 میلیون پوند با اسپاتیفای امضا کردند و 12 پادکست برای مجموعه Archetypes خود ضبط کرده است.

کاخ باکینگهام مایل به اظهار نظری نبود.

DUCHESS CLAIMS V REALITY

مجموعه ای از اتهامات مطرح شده توسط مگان در مصاحبه اش با The Cut به عنوان نادرست مورد حمله قرار گرفته است.

مطالبه: مگان گفت که بدون شکار شدن توسط 40 عکاس قادر نخواهد بود در مدرسه در انگلستان شرکت کند.

واقعیت: قوانین سختگیرانه ای بر مطبوعات حاکم است که از عکس گرفتن از کودکان در مدرسه جلوگیری می کند. هر عکسی که از فرزندان سلطنتی گرفته می شود معمولاً با حضور یک عکاس و یک دوربین فیلمبرداری از قبل تنظیم شده است.

مطالبه: مگان ادعا کرد که فرزندانش توسط مطبوعات بریتانیایی کلمه N خوانده شده اند.

واقعیت: مشخص نیست که هدف این ادعای غیرمستند چه کسی بوده است. روزنامه های بریتانیایی هرگز از واژه بسیار توهین آمیز برای توصیف مگان یا فرزندانش استفاده نکرده اند.

ژورنال او می تواند ازدواج او با شاهزاده هری، منازعه با شاهزاده ویلیام و کیت و مگگزیت را پوشش دهد

4

ژورنال او می تواند ازدواج او با شاهزاده هری، منازعه با شاهزاده ویلیام و کیت و مگگزیت را پوشش دهداعتبار: AFP
هری کتاب خاطرات خود را به پایان رسانده است که قرار است ظرف چند ماه منتشر شود

4

هری کتاب خاطرات خود را به پایان رسانده است که قرار است ظرف چند ماه منتشر شوداعتبار: رویترز
دیدگاهتان را بنویسید