دنی مورفی می گوید منچستریونایتد حق داشت که کریستیانو رونالدو را تبر کند و چلسی نباید ستاره 37 ساله پرتغالی را به خدمت بگیرد.


منچستریونایتد تصمیم درستی برای فسخ قرارداد کریستیانو رونالدو اتخاذ کرد زیرا “به نفع هر دو طرف است”.

این به گفته دنی مورفی قهرمان لیورپول است، که اعتراف می کند که “شرم آور” است که دومین حضور رونالدو در اولدترافورد با چنین یادداشت غم انگیزی به پایان رسید.

دنی مورفی مدعی است که منچستریونایتد حق داشت از کریستیانو رونالدو تبر کند

2

دنی مورفی مدعی است که منچستریونایتد حق داشت از کریستیانو رونالدو تبر کنداعتبار: گتی

یونایتد قرارداد 500000 پوندی در هفته این مهاجم ستاره را پس از مصاحبه اخیرش که در آن باشگاه را از بالا تا پایین مورد انتقاد قرار داد، پاره کرد.

اما مورفی ادعا می کند که برنده 5 توپ طلا اکنون می تواند چالش جدیدی پیدا کند که به او اجازه می دهد تا زمانی که شیاطین سرخ می توانند به بازی خود ادامه دهند، به طور منظم بازی کند.

مقصد بعدی این بازیکن 37 ساله نامشخص است زیرا او در حال حاضر روی پرتغال و جام جهانی تمرکز کرده است، اما چلسی با پیشنهادی در ارتباط است.

با این حال، مورفی اصرار دارد که آبی‌ها باید از خود دور باشند زیرا همان مشکلات یونایتد را به ارث خواهند برد.

هافبک سابق مدعی است که رونالدو با فلسفه گراهام پاتر، سرمربی چلسی، آنطور که دوست دارد چرخش کند، مطابقت ندارد و بنابراین او را به طور منظم شروع نمی کند.

صحبت کردن با لرد پینگمورفی گفت: “فکر می کنم مایه شرمساری است که به این شکل تمام شد. ما در مورد یکی از بهترین بازیکنانی صحبت می کنیم که تا به حال زندگی کرده است، مردی که با نشان دادن آنچه می توانید الهام بخش بچه ها و فوتبالیست های سراسر جهان بوده است. از طریق کار سخت آمیخته با استعداد به دست آورید.

او در این بازی کارهای قابل توجهی انجام داده است و من دوست ندارم که او باشگاهی را ترک کند که با آن رابطه ای منفی داشته است.

“امیدوارم با گذشت زمان، او به خاطر همه کارهای خوبی که در آنجا انجام داد در خاطره بماند و فکر می کنم همینطور خواهد بود. این مایه شرمساری هم برای او و هم برای باشگاه است. من فکر می کنم این تصمیمی است که برای هر دو مناسب است. مهمانی ها گاهی اوقات همه چیز به پایان می رسد، و وقتی همه چیز به دلیل خرابی تمام می شود، بسیار نادر است که به خوبی پایان یابد.

“من فکر می کنم این تصمیم درستی است. او به یک چالش جدید نیاز دارد و می خواهد یک یا دو سال آخر خود را با بازی منظم به پایان برساند. برای او آرزوی موفقیت دارم. در دنیای ایده آل این چیزها اتفاق نمی افتد و پشت سر گذاشته می شود. درهای بسته

فکر می‌کنم به مرور زمان از بین می‌رود. فکر نمی‌کنم فراموش شود، اما موفقیت‌ها، گل‌ها و پیروزی‌های او به‌عنوان خاطره مهم در خاطر خواهند ماند، نه این حادثه.

برای یونایتد، آن‌ها می‌توانند اکنون به جلو حرکت کنند و این موضوع را به رختکن برسانند. آنها می‌توانند روی بهبود بازیکنان جوانی که در اختیار دارند تمرکز کنند و می‌توانند بازیکنان جدید بیاورند.

نحوه دریافت شرط بندی رایگان در جام جهانی

دنی مورفی اصرار دارد که چلسی نباید کریستیانو رونالدو را پس از خروج از منچستریونایتد به خدمت بگیرد

2

دنی مورفی اصرار دارد که چلسی نباید کریستیانو رونالدو را پس از خروج از منچستریونایتد به خدمت بگیرداعتبار: خورشید

از نظر انتقال به چلسی، من نمی توانم آن را ببینم. فکر می کنم گراهام پاتر اگر هر هفته با او بازی نکند، همان مشکلات را به ارث خواهد برد و گراهام پاتر دوست دارد چرخشی را انجام دهد.

“در واقع، او مربی ای است که هرگز هر هفته با یک تیم بازی نمی کند. من فکر نمی کنم رونالدو زیاد درگیر سیاست چرخشی خود باشد. من واقعاً نمی توانم ببینم که این اتفاق می افتد. اگر این اتفاق بیفتد، متعجب خواهم شد.” “
دیدگاهتان را بنویسید