رنجرز در مقابل ملکه جنوب: گیو ون برونکهورست با دروازه بان بزرگ تماس می گیرد در حالی که بازیکنان جوان برای شروع کار می کنند.


عصر بخیر!

سلام و به وبلاگ زنده SunSport دیگر خوش آمدید!

همه نگاه‌ها به ایبروکس است که رنجرز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام‌های ورزشی برتر لیگ یک، ملکه جنوب، به صورت زنده در پریمیر اسپورت به مصاف هم می‌رود.

رنجرز البته به دنبال جبران شکست نیمه نهایی سال های گذشته مقابل هیبرنیان خواهد بود، همان چیزی که جیووانی ون برونکهورست اولین طعم فوتبال اسکاتلند را در بیش از 20 سال گذشته در سکوها تماشا می کرد.

پس از یک پیروزی 4-0 دیگر در لیگ، این بار مقابل راس کانتی، گافر رنجرز در هنگام رویارویی با تیم Wullie Gibson امشب به دنبال اجتناب از پوست موزی خواهد بود.

آیا جیوانی فن برونکهورست پس از کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و یک نگاه به دیدار روز شنبه اولد فرم مقابل سلتیک، به دنبال استراحت دادن به برخی از بازیکنان کلیدی خود قبل از بازی حساس خواهد بود؟

با این حال کوئینز پس از شروع ضعیف زندگی خود در لیگ یک به شدت رقابتی، به دنبال راه اندازی فصل خود خواهد بود.

آنها با یک برد در پنج بازی اخیر خود، علیرغم اینکه به عنوان اسبی تیره برای صعود معرفی شده اند، در رده هشتم قرار دارند.

مصدومیت ها و محرومیت ها باعث مرگ آنها در چند هفته اول فصل شده است، اما بازی جذاب امشب مقابل فینالیست های سال های گذشته لیگ اروپا می تواند چیزی باشد که آنها را از کار بیاندازد.

آیا آنها می توانند امشب شوکه کنند و فردا شب خود را وارد کلاه قرعه کشی یک چهارم نهایی کنند یا اینکه دور زدن تیم دامفریز برای رنجرز کار راحتی خواهد بود.

وبلاگ زنده SunSport شما را تحت پوشش قرار داده است!
دیدگاهتان را بنویسید