ماهیگیر انگلیسی ماهی قرمز غول پیکر به نام هویج را صید کرد


یک ماهیگیر انگلیسی موفق به فرود یکی از بزرگترین ماهی قرمزهای جهان شده است. این ماهی که به دلیل رنگ‌آمیزی‌اش به هویج معروف است، ۲۰ سال پیش در دریاچه‌ای در شامپاین فرانسه قرار داده شد تا ماهی‌گیران چیزی متفاوت را برای ماهیگیری در اختیار بگیرند. از آن زمان به بعد، هویج بسیار بزرگ شده است و وزن آن بیش از 30 کیلوگرم است (پنج سنگ)، اما به ندرت دیده می شود و تا هفته گذشته هرگز صید نشده بود. اندی هکت 25 دقیقه را صرف چرخاندن هویج کرد، قبل از اینکه عکس بگیرد و سپس ماهی را به عقب برگرداند. او به مطبوعات گفت: «گرفتن آن فوق‌العاده بود، اما خوش شانسی هم بود.

ستاره راگبی چالش فوق ماراتن را به پایان رساند

کوین سینفیلد بازیکن سابق راگبی انگلیس هفته گذشته در حالی که برای هفتمین اولترا ماراتن خود در هفت روز از خط پایان عبور کرد در اولدترافورد به میدان رفت. چالش 275 مایلی Ultra 7 in 7 او برای جمع آوری پول برای پنج موسسه خیریه بیماری نورون حرکتی طراحی شده بود، هدفی که او از زمانی که سه سال پیش، راب بارو، هم تیمی سابقش در لیدز راینوس و انگلیس، به این بیماری مبتلا شد، حمایت می کرد. هدف او 777777 پوند بود. او در نهایت بیش از 2 میلیون پوند درآمد داشت.

جت RAF پرواز با سوخت روغن پخت و پز را کامل می کند

یک جت جنگنده RAF اولین پرواز خالص صفر این نیرو را به پایان رساند. RAF Voyager – معادل نظامی ایرباس A330 – به مدت 90 دقیقه بر فراز آکسفوردشایر پرواز کرد که کاملاً با سوخت هواپیمای کاملاً پایدار ساخته شده از روغن پخت و پز تأمین می شد. به گزارش دیلی تلگراف، این اولین بار بود که یک هواپیمای نظامی به اندازه آن چنین موفقیتی را به پایان رساند. RAF می‌گوید که سوخت‌های مبتنی بر زباله می‌توانند انتشار کربن را تا 80 درصد کاهش دهند و به آن کمک کنند تا سال 2040 به صفر خالص برسد، در حالی که اتکای آن به زنجیره‌های تامین جهانی را نیز کاهش می‌دهد.


دیدگاهتان را بنویسید